Styl łazienki, czyli jakie meble łazienkowe kupić?

Meble łazienkowe pomagają zapanować nad bałaganem jaki panuje w tym pomieszczeniu. Szafki warto dobierać w taki sposób aby uwzględnić swoje potrzeby estetyczne oraz funkcjonalność całej łazienki.

Retro meble łazienkowe

Styl retro zawojował rynek. Nie tylko jeśli chodzi o modę ale również o meble, w tym meble łazienkowe świetnie odnajdujące się w takim pomieszczeniu. Szafki znajdujące się na ozdobnych nóżkach z zaokrąglonymi rogami i ozdobnymi detalami świetnie będą nam służyły wykazując się funkcjonalnością – o ile zadbamy o ich odpowiednie zabezpieczeniem lakierem poliuretanowym. Wybierając styl retro możemy postawić na takie szafki, które na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło nie nadają się do łazienki, a więc regały, ciężkie komody a nawet toaletki. Retro to elegancja, luksus, powaga i bardzo często meble kojarzone z królewskimi dworami.

Nowoczesna łazienka z mocnym akcentem

Nowoczesne meble łazienkowe to przewaga jasnej kolorystyki. Wiele osób decyduje się na wszechobecną biel lub szarość. Jest to bardzo ciekawe i inspirujące rozwiązanie. Jeżeli jednak myślimy o wzmocnieniu efektu, to zdecydujmy się na jeden, mocny akcent pod postacią mebla w zupełnie innej kolorystyce. Może to być szafka łazienkowa w kolorze jasnego różu a nawet czerni. Warto również postawić na taką szafkę w kolorze fluo, która od razu będzie przyciągała wzrok osób, które będą do niej wchodzić. Dodatkowo pamiętajmy o wyborze mebli matowych lub z połyskiem, które bardzo ciekawie prezentują się na tle całej łazienki. 

https://beesafe.pl/porady/ile-kosztuje-rejestracja-samochodu/ https://beesafe.pl/porady/darmowy-raport-vin/ https://www.gama-sklep.com.pl/a/444-nowoczesna-sypialnia-z-garderoba