Depilacja laserowa – maksymalna efektywność za rozsądną cenę!

Depilacja laserowa jest jedną z najefektywniejszych metod depilacyjnych na całym świecie. Jest to związane z perfekcyjnością lasera, który bardzo dokładnie eliminuje wszystkie włoski znajdujące się na powierzchni skóry. W wyniku tego można być pewnym, że żaden meszek ani mikrowłoski nie będą wystawać z powierzchni pach czy okolic bikini – i to do końca życia! Jest to ogromny poziom komfortu, na który zasługuje każda kobieta, ale również każdy mężczyzna! Jak działa depilacja laserowa?

 

Depilacja laserowa – zasady działania

 

Wiele osób zastanawia się dlaczego depilacja laserowa jest tak efektywna i dlaczego tak naprawdę działa? Przecież to tylko światło… Wiele osób może mogłoby wyobrazić sobie eliminowanie włosów u podstawy skóry za pomocą lasera, ale dlaczego włosy już nigdy nie odrosną?

 

Zobacz: https://depilacja.pl/salony/depilacja-laserowa-wroclaw/

 

Wszystko związane jest z połączeniem elementów fizjologii oraz fizyki. Światło lasera pada na skórę, gdzie w procesie termogenezy przekształcane jest w ciepło. Dokładnie dzieje się to na melanocytach, które są komórkami barwiącymi skórę. Krótko mówiąc im ich więcej, tym karnacja skóry jest ciemniejsza. Melanina zawarta w melanocytach potrafi nagrzać się aż do 70 stopni Celszjusza! Wyniku tego niszczy sąsiadujące cebulki włosowe, które po prostu nie są w stanie wytrzymać tak ciężkich warunków. Zniszczone cebulki włosowe nie mają możliwości do regeneracji – pod warunkiem zniszczenia jej struktury w fazie anagenu! To faza wzrostu, w której komórki cebulek włosowych są najbardziej podatne na zniszczenia. Dlatego właśnie w tym momencie komórki cebulek powinny zostać zniszczone. I właśnie dlatego depilacja laserowa odbywa się w seriach – co 4-9 zabiegów rozłożonych w czasie po miesiąc. Wszystko po to aby natrafić na magiczną fazę anagenu i zapewnić permanentne działanie depilacji laserowej.

 

Depilacja laserowa Wrocław

 

Zabiegiem, który z roku na rok zyskuje popularność jest depilacja laserowa. Wrocław to stolica dolnego śląska, w której znajdują się salony depilacja.pl będące jedną z najlepszych sieci w całej Polsce – warto postawić na ich usługi szukając własnego salonu.

 

 

https://e-szczawnica.org/ogrzewacz-gazowy-na-taras-cieplo-gdziekolwiek-jestes/ https://beesafe.pl/porady/podroz-do-wielkiej-brytanii-po-brexicie/ Industrialny hoker z oparciem do wyspy