Publikacje

Siedziska ogrodowe w strefach wypoczynkowych

 

Nowoczesne ogrody i tarasy to strefy, które spełniają wiele ról – możemy na nich odpoczywać, przyjmować gości, podejmować ich pysznymi daniami, organizować grilla. Kluczem do udanego wypoczynku są odpowiednie meble. Siedziska ogrodowe są dzisiaj jednymi z najchętniej wybieranych – co proponują nam topowi producenci i projektanci? (więcej…)

Dywan z naszych marzeń

Urządzając nasze mieszkania jeszcze trzydzieści lat temu, trudno było sobie wyobrazić salon pozbawiony dywanu. W obecnych czasach nie każdy postanawia kupić dywan, ale nadal są one bardzo popularnym elementem wyposażeniowym w polskich domach. Część osób rezygnuje z nich ze względów zdrowotnych (np. alergie). Inni lubią mieć pod nogami miękki kobierzec, po którym można chodzić boso. Kształty dywanów, a także materiały, z których są wykonywane, mogą nas bardzo pozytywnie zaskoczyć. Dobrze dobrany dywan może być intrygującym przedmiotem, który w zdecydowany sposób wpłynie na całość aranżacji naszego salonu lub sypialni. Warto więc zastanowić się, czy jego zakup nie okaże się strzałem w dziesiątkę. (więcej…)

Jak wybrać materac, który zapewni Ci spokojny sen?

Sypialnia to miejsce, które kojarzy się ze spokojem, odpoczynkiem i relaksem. Królem tego pomieszczenia jest łóżko, jego sercem zaś – odpowiednio dobrany materac. Warto więc się dowiedzieć, jaki materac wybrać, aby zapewnić sobie pełen komfort i spokojnie przespać całą noc. Do dyspozycji masz całą gamę modeli – różniących się m.in. rodzajem wypełnienia czy twardością. (więcej…)

Poduszki na krzesła, czyli zmiana wyglądu mebli w zależności od pory roku czy humoru!

Znudziły Ci się Twoje stare krzesła? Pora na mały lifting jadalni, salonu, a nawet balkonu czy tarasu! Zobacz, jak możesz tchnąć nowe życie w stare meble za pomocą dekoracyjnych poduszek na krzesła. Zmieniaj je w zależności od pory roku, a nawet nastroju. Wybierz razem z nami małe poduszkowe akcenty, dzięki którym Twój dom nabierze nowego charakteru!

(więcej…)