Side by Side – lodówka, która może Cię zaskoczyć

Zastanawiasz się, jaką lodówkę wybrać: jedno- czy dwudrzwiową? Aktualnie Side by Side lodówka to wariant, który cieszy się dużym zainteresowaniem. Skąd bierze się tak duża popularność? Bez wątpienia wpływ na to ma jej funkcjonalność i łatwość w obsłudze, które ułatwiają wykonywanie codziennych czynności. Zanim zdecydujesz, czy lodówka z kostkarką do lodu na pewno sprawdzi się w Twojej kuchni, sprawdź, czego możesz po niej oczekiwać. Poszukujesz urządzenia, które oferuje Ci optymalną ilość miejsca do przechowywania? Być może Side by Side lodówka to wybór właśnie dla Ciebie!

Side by Side lodówka – dla kogo to dobry wybór?

Decyzja o kupnie nowej lodówki nigdy nie jest łatwa. Dostępność nowoczesnych modeli o różnych wymiarach, funkcjach, technologiach i innych udogodnieniach powoduje, że podjęcie ostatecznej decyzji może okazać się trudniejsze, niż nam się wydawało. Decydując się na zakup lodówki, warto inspirować aktualnymi trendami, jednak w pierwszej kolejności zawsze powinniśmy zwrócić uwagę na swoje potrzeby i to, w czym dany model może nam pomóc.

Side by Side lodówka z pewnością okaże się optymalnym rozwiązaniem dla osób, które nie szukają kompromisu w kwestii przechowywania żywności. Większe gabaryty sprawiają, że jednorazowo możemy pomieścić w urządzeniu więcej produktów, a co za tym idzie, nie musimy tak często robić zakupów. 

Jeśli lubisz mieć pod ręką świeży lód, lodówka z kostkarką do lodu marki Samsung to rozwiązanie dla Ciebie. Niezależnie od tego, czy chcesz schłodzić się orzeźwiającym napojem w upalny dzień, czy lód jest Ci niezbędny podczas gotowania, obecność wbudowanej kostkarki powoduje, że posiadasz dostęp do świeżego lodu i co ważne, nie musisz już przygotowywać go samodzielnie. 

Lodówka dwudrzwiowa – wymiary i funkcjonalność

Jeśli przeglądasz różne oferty sprzedażowe, z pewnością zauważyłeś, że lodówka z kostkarką do lodu prezentuje się inaczej niż klasyczne, jednodrzwiowe modele. Przede wszystkim, ze względu na swój rozmiar, zajmuje więcej miejsca niż jednodrzwiowa lodówka. Oczywiście dokładne wymiary będą różne w zależności od wybranego modelu, dlatego należy upewnić się, że lodówka, której zakup nas interesuje, zmieści się w naszej kuchni. 

Na jakie technologie możemy liczyć, wybierając Side by Side lodówkę? Tutaj na pewno warto zwrócić uwagę na modele z technologią No Frost. Jej zadaniem jest zapobieganie pojawiania się szronu wewnątrz urządzenia, co, jak wiemy, nie jest najlepsze dla wydajności samej lodówki. Zwiększa zużycie prądu, a samo rozmrażanie lodówki jest w takiej sytuacji czasochłonne i kłopotliwe. 

Inteligentna lodówka Side by Side od Samsung

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, co może Ci zaoferować inteligentna lodówka, warto sprawdzić ofertę marki Samsung. Warto zwrócić uwagę, że lodówki Samsung są najchętniej kupowanymi lodówkami*. Marka Samsung od wielu lat tworzy pionierskie rozwiązania, które w jak największym stopniu mają ułatwić użytkownikowi korzystanie z lodówki. 

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

* W segmencie lodówek; na podstawie raportów międzynarodowej firmy badawczej dotyczących sprzedaży detalicznej lodówek w Polsce w okresie 01.2007-03.2023 r. oraz badania Kantar Polska z 27.11.2020 r. przeprowadzonego na zlecenie Samsung

https://beesafe.pl/porady/umowa-kupna-sprzedazy-ciagnika/ https://beesafe.pl/porady/podroz-do-wielkiej-brytanii-po-brexicie/ https://goldavocado.pl/komfort-i-styl-w-kuchni-wybierz-idealny-hoker/