Jak buduje się nowoczesne domy drewniane?

Własny dom to marzenie wielu Polaków – zazwyczaj widzimy siebie oczami wyobraźni w obszernym i przeszklonym salonie, do którego wpada wiele naturalnego światła. Wybudowanie domu do niedawna kojarzone było z olbrzymimi kosztami. Dzisiaj realizacja tego marzenia jest znacznie łatwiejsza – wszystko za sprawą firm oferujących budowę domów drewnianych w konstrukcji szkieletowej. Jak to możliwe?

Nowoczesne domy drewniane nie ogołocą Twojego portfela!

Dom z drewna to kwintesencja szacunku do natury – wykorzystanie drewnianej konstrukcji sprawia, że rozpoczęcie budowy takiego domu może rozpocząć się praktycznie w dowolnym momencie w roku. Obecnie w Polsce działają setki firm oferujących zarówno ciekawe projekty domów drewnianych, jak i ich wykonanie. Jedną z takich firm jest mawit.com.pl, która zaproponuje nam eleganckie domy parterowe z możliwością zabudowania poddasza, jak i domy piętrowe. Na każdym projekcie znajdzie się również miejsce na podjazd. Wiele z proponowanych projektów posiada też garaże! Same projekty zachwycają pięknej – wnętrza tworzone są w taki sposób, aby wpadało do nich jak najwięcej naturalnego światła.
Ja wygląda budowa takiego domu? Podstawą jest wykorzystanie drewnianego szkieletu oraz prefabrykatów. Już na etapie projektu możemy zadecydować o rodzajach ogrzewania czy też zastosowaniu energooszczędnych rozwiązań dla domu. Nowoczesne domy drewniane można z czasem rozbudować!

Dlaczego to się opłaca?

Dawniej budowa domu wiązała się z koniecznością zaciągnięcia olbrzymiego kredytu, który spłacany był później latami. Dzisiaj decydując się na budowę domu z drewna zapłacimy o ok. 35% mniej niż w przypadku domu murowanego. Taka oszczędność przekonuje coraz większe rzesze kupujących! Zaletą jest także czas budowy – trwa od 2 do 8 miesięcy!


 

uylerlake.com pulications.org 548.org