Jak eksponować zdjęcia w mieszkaniach?

Zdjęcia to wspaniała pamiątka z ważnych uroczystości, wakacji, ale również bez okazji. W czasach kiedy każdy z nas może robić zdjęcia komórką i wywoływać je za pomocą internetu warto zastanowić się, jak eksponować odbitki w mieszkaniach czy domach, aby stanowiły one prawdziwą ozdobę!

Na ścianach!
Z pewnością najprostszym sposobem na eksponowanie zdjęć jest zakupienie kilku lub kilkunastu ramek na zdjęcia i powieszenie ich na ścianie. Szeroki wybór ramek w dobrych cenach znajdziemy przede wszystkim w topowych sklepach internetowych z wyposażeniem wnętrz, np. notodo.pl. Umiejscowienie ramek nie jest jednak już tak oczywiste – możemy umieścić je nad schodami prowadzącymi na piętro domu. Taka galeria z pewnością będzie piękną ozdobą, szczególnie podziwiają dla gości udających się do pokojów gościnnych. Drugim rodzajem zawieszenia jest umieszczenie ramek w bliskiej odległości od siebie, tworząc nieregularny kształt. Najmodniejsze inspiracje znajdziemy w sieci!

A może… na sznurku?
Ciekawym sposobem na wieszanie zdjęć jest umieszczanie ich… na sznurku, niczym pranie! Aby tego dokonać konieczne jest zakupienie mocnych, bezbarwnych haczyków samoprzylepnych do ścian i rozwieszenie pomiędzy nimi parcianego sznurka – będzie on wyglądał niezwykle naturalnie. Zdjęcia wieszamy za pomocą klamerek.

https://kb-direct.pl/odkryj-tajemnice-jedrnej-skory-dieta-aktywnosc-fizyczna-i-nowoczesne-zabiegi-medycyny-estetycznej/ https://beesafe.pl/porady/ile-kosztuje-zalozenie-gazu-w-samochodzie/ https://qlime-project.org/modelowanie-ciala-nowoczesne-technologie-przyspiesza-efekty/