Jak eksponować zdjęcia w mieszkaniach?

Zdjęcia to wspaniała pamiątka z ważnych uroczystości, wakacji, ale również bez okazji. W czasach kiedy każdy z nas może robić zdjęcia komórką i wywoływać je za pomocą internetu warto zastanowić się, jak eksponować odbitki w mieszkaniach czy domach, aby stanowiły one prawdziwą ozdobę!

Na ścianach!
Z pewnością najprostszym sposobem na eksponowanie zdjęć jest zakupienie kilku lub kilkunastu ramek na zdjęcia i powieszenie ich na ścianie. Szeroki wybór ramek w dobrych cenach znajdziemy przede wszystkim w topowych sklepach internetowych z wyposażeniem wnętrz, np. notodo.pl. Umiejscowienie ramek nie jest jednak już tak oczywiste – możemy umieścić je nad schodami prowadzącymi na piętro domu. Taka galeria z pewnością będzie piękną ozdobą, szczególnie podziwiają dla gości udających się do pokojów gościnnych. Drugim rodzajem zawieszenia jest umieszczenie ramek w bliskiej odległości od siebie, tworząc nieregularny kształt. Najmodniejsze inspiracje znajdziemy w sieci!

A może… na sznurku?
Ciekawym sposobem na wieszanie zdjęć jest umieszczanie ich… na sznurku, niczym pranie! Aby tego dokonać konieczne jest zakupienie mocnych, bezbarwnych haczyków samoprzylepnych do ścian i rozwieszenie pomiędzy nimi parcianego sznurka – będzie on wyglądał niezwykle naturalnie. Zdjęcia wieszamy za pomocą klamerek.

https://goldavocado.pl/komfort-i-styl-w-kuchni-wybierz-idealny-hoker/ zobacz https://beesafe.pl/porady/historia-pojazdu-z-niemiec/