Meble na wymiar? Wybierz sprawdzonego stolarza!

 

Szafy, kuchnie czy stoły na wymiar mają szereg zalet. Do ich wykonania potrzeba jednak sprawdzonego stolarza. Gdzie szybko i łatwo znaleźć polecanego fachowca?

Zalety mebli na wymiar

Meble na wymiar cieszą się popularnością wśród osób, które urządzają swoje domy i mieszkania. Nie ma się czemu dziwić. Dobrze wykonane meble są funkcjonalne i idealnie dopasowane do przestrzeni we wnętrzu. Dzięki temu, że stolarz produkuje je specjalnie pod wymiar, pozwalają na zagospodarowanie miejsca tak, aby wykorzystać niemal każdy wolny zakamarek.

 

Zalety mebli na zamówienie świetnie oddaje kuchnia. Szafki, półki czy blat pod wymiar pomoże perfekcyjnie wykorzystać dostępne miejsce, a zarazem uczynić kuchnię funkcjonalną i dopasowaną do potrzeb domowników.

Fixly – znajdź stolarza w aplikacji

Aby meble na wymiar spełniały swoje funkcje, muszą zostać odpowiednio wykonane. Produkcję swoich wymarzonych mebli należy powierzyć stolarzowi. Gdzie znaleźć sprawdzonego fachowca? W obecnych czasach nie trzeba znać stolarza, pytać po rodzinie i przyjaciołach czy tracić czasu na szukanie w Internecie. Wystarczy telefon i aplikacja mobilna Fixly.

 

Na Fixly dodajemy zapytanie o usługę (np. Szafy na wymiar), a zainteresowani specjaliści z okolicy sami zgłaszają swoje oferty. Dzięki temu oszczędzamy mnóstwo czasu, a kontakt do stolarzy mamy cały czas pod ręką – w swoim smartfonie. Zlecenie usługi na Fixly trwa kilka minut, co sprawia, że możemy to zrobić w wolnej chwili, na przykład jadąc tramwajem czy czekając w kolejce. Aplikacja jest prosta i intuicyjna, a podczas dodawania zapytania możemy załączyć projekt lub zdjęcia z inspiracjami.

Czym kierować się przy wyborze stolarza?

Meble na wymiar zamawia się z myślą, że będą długotrwale służyć przez wiele lat. I tak właśnie powinno być. Dlatego produkcję należy powierzyć sprawdzonym specjalistom. Przy wyborze stolarza warto zwrócić uwagę na jego doświadczenie i zdjęcia z wykonanych wcześniej mebli. Najważniejsze jednak dla większość potencjalnych klientów będą prawdopodobnie opinie od osób, które skorzystały już z usług danego fachowca. Fixly daje możliwość przejrzenia dotychczas uzyskanych ocen oraz zapoznania się z opiniami. Dzięki temu wiemy, czy stolarz, którego chcemy wybrać jest rekomendowany przez innych.