Największy Polski Importer meblowy – SIGNAL

Już od ponad 30 lat firma Signal zajmuje się dystrybucją i hurtową sprzedażą mebli, oświetlenia i luster za którymi przemawia wiele argumentów użytkowych. Przede wszystkim jest to niska cena, duże stany magazynowe i możliwość szybkiej realizacji zamówienia.

Meble Signal dostępne są w wielu punktach dystrybucyjnych w Polsce

Nowoczesny design i klasyczne linie produktów znajdują szerokie grono odbiorców – w praktyce, każdy znajdzie coś dla siebie. W ostatni latach marka rozszerzyła eksport do ponad 30 krajów, a centrum dystrybucyjne w Ostrowcu Świętokrzyskim stało się sercem importu meblowego. W ofercie Signal znajdziemy – fotele, krzesła, stoły, ławy, stoliki, lampy i lustra. Oczywiście oferta jest w ciągłej aktualizacji, część produktów wycofanych zostaje zastąpiona nowymi, a jakość produktów idzie w górę.

Meble Signal to dobry wybór

Jeżeli kierujemy się niską ceną i potrzebujemy mebli na szybko, ceny są adekwatne co do jakości, ale ewentualne reklamacje i gwarancje są rozpatrywane w szybkim tempie. Warto sprawdzić bogatą ofertę foteli i krzeseł, nasi klienci zawsze są miło zaskoczeni mnogością kolorów i możliwością wykorzystania we własnych projektach wnętrz.