Quick Step –dąb naturalny nocny  

Podłogi Quick Step – dąb naturalny nocny są jednymi z najbardziej popularnych modeli paneli, które wybierają klienci marki Quick Step. Dąb naturalny nocny do złudzenia przypomina tradycyjną, dębową deskę, która została co dopiero ścięta z drzewa. Dlatego ta wersja została hitem sprzedażowym, który zachwycił szerokie grono klientów. Co dokładnie oferują panele Quick Step – dąb naturalny nocny?

 

Panele Quick Step; dąb naturalny nocny – parametry

Dobrze wyposażona podłoga jest podstawą funkcjonalnego mieszkania. Dlatego wiele osób projektujących mieszkania zwraca szczególną uwagę na podłogę. Panele Quick Step dąb naturalny nocny są bardzo częstym wyborem przez klientów, którzy marzą o wyposażeniu swojej podłogi w drewniane deski. Jednak nie decydują się na dębowe deski ze względu na ich cenę, komplikacje przy montażu czy niepewną funkcjonalność. Panele Quick Step – dąb naturalny nocny posiadają szereg zalet sprawiających, że zostały tak wypromowane przez społeczeństwo. Zalicza się do nich:

-Antystatyczna powierzchnia; dzięki niej osoby dbające o utrzymanie podłogi w ładzie mogą odetchnąć z ulgą. Bowiem często panele podłogowe potrafią się naelektryzować – choćby poprzez skarpetki, które na nogach posiadają użytkownicy podłogi. Konkurencyjne panele, które się naelektryzują zbierają cząsteczki kurzu na swojej powierzchni kilkakrotnie mocniej niż panele Quick Step. Dodatkowo brak kurzu i brudu na antystatycznej powierzchni paneli Quick Step sprawia, że nie są tak śliskie więc trudniej o wypadki.

-Powłoka wodoodporna; dzięki powłoce Hydro Seal oraz systemowi zatrzasków woda nie dostaje się do wnętrza paneli przez co ich nie niszczy. Dlatego też panele Quick Step mogą być spokojnie wykorzystywane jako podłoga w każdej łazience – bez obaw o wilgoć i zachlapania.

-Możliwość montowania ogrzewania podłogowego; ogrzewanie podłogowe bywa marzeniem wielu użytkowników. Jednak większość z nich rezygnuje z ogrzewania podłogowego kosztem występowania pięknych paneli. Panele Quick Step – dąb naturalny nocny to panele, które stwarzają kompromis umożliwiający wewnętrzny montaż ogrzewania podłogowego bez ryzyka uszkodzenia ich struktury.

 

Quick Step w miejscach pracy

Podłogi Quick Step mogą być układane nie tylko w zaciszu domowym. Z powodzeniem mogą być układane w miejscach pracy i miejscach publicznych. Producent gwarantuje wieloletnie użytkowanie podłogi nawet w takich warunkach. Dodatkowo przy wykończeniu profesjonalnych biur wygląd podłóg Quick Step może świadczyć o wyczuciu smaku i elegancji osoby, która jest jej właścicielem.

 

 

https://beesafe.pl/porady/uprawnienia-strazy-miejskiej/ zobacz https://beesafe.pl/porady/rejestracja-samochodu-poza-miejscem-zameldowania/