Siedziska w mieszkaniu – krzesła, pufy…

W niewielkich, blokowych mieszkaniach każdy metr kwadratowy jest na wagę złota. Wiedzą o tym szczególnie osoby chętnie podejmujące gości i często borykające się z problemem braku miejsca czy dodatkowych krzeseł. Na szczęście projektanci wnętrz i architekci są zdania, że wystarczy odrobina cierpliwości i czasu na to, aby odmienić nasze mieszkanie w funkcjonalne wnętrze, również podczas wizyty gości. Jak to zrobić?

Kluczem do sukcesu są przede wszystkim odpowiednio dobrane krzesła oraz… schowki. Zarówno te pomiędzy meblami, jak i schowki ukryte np. w siedziskach.
Najlepszym rozwiązaniem w mieszkaniach są dodatkowe, składane krzesła. Niewielkie rozmiary po złożeniu pozwalają na ich schowanie np. w wolną przestrzeń pomiędzy szafą a ścianą. Krzesła składane najczęściej tworzone są z drewnianych listew, wzmocnionych dodatkowo aluminiowymi elementami. Krzesła takie z pewnością sprawdzą się podczas każdej, nieoczekiwanej wizyty gości.

A może pufa?

Drugim ciekawym rozwiązaniem są pufki – kojarzone dawniej z nieeleganckimi elementami zestawów wypoczynkowych dzisiaj na nowo zdobywają serca miłośników designu. Pufy otwierane to tylko jedno z proponowanych rozwiązań – w ich wnętrzu możliwe jest przechowywanie np. kabli,a le też innych gadżetów Discover More Here. Dodatkowo pufka służyć będzie oczywiście również jako dodatkowe siedzisko.

Artykuł powstał we wsółpracy z https://notodo.pl