Sofy trzyosobowe, dla poszukujących maksymalnego komfortu

Jaka powinna być według Ciebie idealna sofa? Gdybyś mógł zaprojektować taką sofę, która będzie Ci odpowiadała pod każdym względem, jaka by ona była?

My w sofach poszukujemy maksymalnego komfortu, ale zarazem zależy nam, żeby dumnie reprezentowały wnętrze. Nasza idealna sofa powinna być wystarczająco duża – co najmniej trzyosobowa. Idealna sofa powinna być pokryta wytrzymałym i odpornym na zabrudzenia materiałem, który jednocześnie będzie wyglądał elegancko na co dzień. Chcemy by jakość szła ramię w ramię z komfortem, i dobrym smakiem.

 

Nasze ulubione sofy trzyosobowe

 

Sofy trzyosobowe marki Gala Collezione, zaprojektowane zostały z myślą o każdym, najdrobniejszym detalu. Jak myślisz, dlaczego na początku tego artykułu poprosiliśmy Cię o wyobrażenie sobie swojej idealnej sofy? Ponieważ wybierając produkty marki Gala Collezione, masz niemal nieograniczone możliwości, jeśli chodzi o personalizację mebli, nie tracąc na ich jakości i funkcjonalności. Możesz wybrać taką sofę, która będzie najlepiej wpasowywała się w estetykę Twojego wnętrza, a następnie dodać do niej te elementy, czy funkcje, które zapewnią Ci najwyższy komfort.

 

Sofa Forli w wersji trzyosobowej, to mebel w stylu minimalistycznym, ale o wyjątkowym charakterze. Naszym ulubionym detalem w tym modelu są designerskie “uszy” i drewniane nóżki. Elementy te czynią sofę Forli meblem bardzo zgrabnym, lekkim, który już sam w sobie jest dekoracją salonu. Należy podkreślić tutaj także techniczne kwestie budowy sofy i zastosowane materiały, które gwarantują wysoki komfort użytkowania sofy i jej odporność na odkształcenia. W modelu Forli możemy dobrać dowolnie rodzaj obicia i dostosować do niego odcień drewnianych nóżek.

 

Równie ciekawym kształtem odznacza się sofa Nola w wersji trzyosobowej. Jej podłokietniki są lekko wygięte na zewnątrz – podobnie jak w poprzednio omawianym modelu, ale sofa Nola jest bardziej masywna. Sofa posiada regulowane zagłówki, co zdecydowanie przekłada się na wygodę jej użytkowania. Sofa ta została także wyposażona w funkcję spania opartą na stelażu włoskim, który jest jednym z systemów zapewniającym duży stopień komfortu po rozłożeniu kanapy. Nasi goście z pewnością to docenią.

 

Nieco inną propozycją jest Sofa Belluno, którą możesz skonfigurować z elementów systemu modułowego Belluno. Ta sofa dzięki swojej miękkości, stanie się szybko Twoim ulubionym miejscem do spędzania każdej wolnej chwili. Sofa jest wyposażona ruchome zagłówki, dzięki czemu potrafi perfekcyjnie dopasować się do pozycji ciała, gwarantując Ci luksusowy poziom komfortu. Sam możesz zdecydować o materiale i kolorze obicia, a nawet kolorze nitki do wykończeń.

 

Według nas, są to modele absolutnie bezkonkurencyjne, jeśli chodzi o połączenie szyku z komfortem i funkcjonalnością. Jesteśmy ciekawi w jaki sposób Ty zaaranżowałbyś je w swojej przestrzeni?