Wnętrza pełne imaginacji

Imaginacja to potęga. To zdolność, która sprawia, że światy wyobrażeniowe nabierają konkretnego kształtu. To przełożenie wizji na realność. To obrazy, które pojawiają się w wyobraźni, a które warto uchwycić i zamienić w konkret. Tak robią wielcy artyści, których można naśladować, aranżując w niebanalny sposób codzienność i wnętrza, w których imaginacja się spełnia.

Nowoczesne meble zaprojektowane z fantazją

Jak stworzyć niebanalne wnętrze? Takie, które zachwyca już od progu? Takie, z którego nie chce się wychodzić, bo tak fantastycznie się w nim czujemy? Wiele interesujących podpowiedzi znajdziemy na stronie notodo.pl, gdzie prezentuje się nowoczesne meble zaprojektowane z fantazją. Designerskie stoły, stoliki, krzesła, fotele, sofy, regały, które wymykają się szablonowym ujęciom. Kierując nas w stronę wielowymiarowej sztuki. Mając do dyspozycji takie meble, z łatwością zrealizujemy najbardziej wymyślne wizje aranżacyjne.

Fantastyczne regały nowoczesne

Pośród zjawiskowych mebli odkryjemy m.in. regały nowoczesne, które umożliwią spełnienie marzeń o wnętrzu zaskakującym i zagadkowym. Stanie się tak, gdy w salonie czy w biurze postawimy na przykład nowoczesny regał, którego boki wykonano z dwóch tafli przezroczystego szkła, a półki z płyty MDF lakierowanej na wysoki połysk w białym kolorze. Mebel ten nie ma tylnej ścianki, dzięki czemu jest jakby delikatnym zarysem, rodzajem wizualnej gry. Niczym intrygująca rzeźba, zachowująca przy tym całkowicie swoją funkcjonalność.

Designerskie stoliki

Równie imaginacyjnie w nowoczesnej przestrzeni prezentują się designerskie stoliki. Przedmioty, które często wyglądają jakby pochodziły z niesamowitej opowieści. Tak właśnie prezentuje się stolik składający się z kawałków drewna, na których ustawiono szklany blat.