Leśne desenie w mieszkaniu

Wykorzystanie naturalnych deseni oraz faktur w mieszkaniu to trend wykorzystywany od kilku sezonów – cieszy się on olbrzymim zainteresowaniem. Okazuje się, że nawet niewielkie mieszkania mogą zostać ozdobione tego typu dodatkami i meblami. Co wybrać?

Z pewnością podstawą będą ściany – zamiast klasycznych farb poszukajmy tapet, które nawiązują do lasu sosnowego. Najciekawsze okażą się proste tapety z grafikami, czarno-białe. We wnętrzach z takimi tapetami wykorzystajmy również białe i czarne dodatki. Całość z pewnością będzie prezentować się idealnie! Tapeta w leśny deseń świetnie prezentować się będzie w pokojach dziennych oraz przedpokojach. Szczególnie te drugie zyskają dzięki niej wiele uroku!

Jakie meble do mieszkania z leśnymi inspiracjami?

Obecnie wielu producentów oferuje meble nowoczesne: wykonane z ciekawych tworzyw, w oryginalnych kształtach. Z pewnością jednym z najciekawszych rozwiązań jest stosowanie wizerunków zwierząt. Jednym z dobrych przykładów jest stolik kawowy w kształcie sowy – taki dodatek z pewnością przyciągnie wzrok gości i sprawi, że pomieszczenie nabierze wyjątkowego charakteru. Innym przykładem są funkcjonalne dekoracje, takie jak patery i misy ze zwierzęcymi deseniami.