aranżacja

Nietuzinkowe meble na balkon urządzony z pomysłem

Meble na balkon jako dominanta aranżacyjna gwarantują płynne przejście pomiędzy luksusowym wnętrzem a światem zewnętrznym? Nie powtarzajmy schematów, ale wybierzmy designerskie przedmioty, zaprojektowane z fantazją, wykonane z nowatorskich materiałów zapewniających solidność. Jakie meble pomysłowo nas urządzą na małym jak i na rozległym balkonie? Oto podpowiedzi, które pomogą nam przeprowadzić metamorfozę balkonowego świata. (więcej…)

Dekoracja wnętrz

Aranżacja wnętrza uwzględnia nie tylko wykończenie i umeblowanie, ale również elementy dekoracyjne. Oczywiście potrzebna jest równowaga, zwłaszcza przesada w dekoracji wnętrz jest niewskazana. Bardzo ciekawe dekoracje można stosować na ścianie, dostępne są dekoracje wykonywane technika druku na różnych materiałach. (więcej…)

Miejsce pracy dla ucznia

Przygotowanie pokoju dla nastolatka nie jest łatwym zadaniem – wraz z latami rosną również oczekiwania naszych pociech. W przypadku nastolatków wspólne stworzenie pokoju dla dziecka może okazać się zadaniem ponad siły rodziców. Dzieci mają najczęściej ciekawe pomysły, jednak rzadko kiedy możemy pozwolić sobie na drogie rozwiązania. Jak dojść do kompromisów? Przede wszystkim powinniśmy skupić się na odpowiednim miejscu do nauki, czyli biurku i krześle. Jakie produkty kupić? (więcej…)