meble kuchenne

Jak zaprojektować wygodną w użytkowaniu kuchnię?

Kuchnia powinna być miejscem, gdzie gotowanie czy przygotowywanie potraw przychodzi z łatwością. Odpowiednia aranżacja takiej przestrzeni jest kluczowa. Wśród wielu możliwości na aranżację, warto wykorzystać meble modułowe. To gotowe kolekcje meblowe, składające się z kilkunastu lub kilkudziesięciu elementów. Pozwolą one na wykreowanie wspaniałej i praktycznej kuchni. (więcej…)

Jak powinna być wykończona wysoka zabudowa w kuchni?

Wysoka zabudowa w kuchni jest niezwykle praktycznym rozwiązaniem. Można o niej pomyśleć, jeżeli ktoś myśli o estetycznym i funkcjonalnym urządzeniu. Warto sprawdzić, jak powinna być wykończona taka kuchnia, aby cieszyła oko, a także cechowała się wyjątkową wytrzymałością na czynniki zewnętrzne. (więcej…)

Kuchnie w stylu skandynawskim

Przyglądając się aranżacjom tworzonym przez najlepszych designerów, można śmiało stwierdzić, że styl skandynawski wszedł już do kanonu w designie. Mimo tego, że ciepły minimalizm jest obecny w naszych mieszkaniach już od kilku lat, to wielki szał na skandynawskie kompozycje nie przemija! Jak zagospodarować kuchenne wnętrze, aby jak najbardziej zbliżyć go do ideału szwedzkiej albo duńskiej chatki? Sprawdź! (więcej…)

Styl rustykalny – spełnione marzenie

Styl rustykalny to sposób komponowania przestrzeni (i nie tylko), który odkrywamy wciąż na nowo. W czym tkwi jego popularność? Chyba w tej odrobinie tajemniczości, która wiąże się z magicznym powrotem do dzieciństwa. Do zaczarowanych obszarów istnienia, w których wszystko było dobre, proste, kolorowe. Kiedy to cały świat stawał się jedną wielką zagadką czekającą na odkrycie każdego dnia. (więcej…)

Kuchnia doskonała

Idealna kuchnia to miejsce wypełnione dobrymi przeżyciami. To one właśnie w elementarny sposób budują to, co najważniejsze, czyli kuchenny nastrój – nie do powtórzenia. Żeby jednak stworzyć w danym miejscu taką niezwykłą atmosferę, potrzebne są konkretne rozwiązania, m.in. takie, które ułatwią wykonywanie żmudnych prac i pozwolą cieszyć się efektami kucharskich starań. W doskonałej kuchni potrawy robią się jakby same. (więcej…)