meble na wymiar

Wygoda i komfort, czyli 5 zalet mebli tapicerowanych

Meble tapicerowane od lat cieszą się popularnością i nie bez przyczyny. Od pewnego czasu znów wracają do łask, jako produkt solidny i gwarantujący prawidłowe użytkowanie przez lata. Oczywiście meble tapicerowane wykonywane są zarówno jako produkt nowoczesny jak i stylowy, to od klienta zależy, jaki model wybierze. Poniżej przedstawiono kilka zasadniczych zalet, które wyróżniają meble tapicerowane. (więcej…)

Czy kuchnia musi być nudna i przewidywalna?

Aranżacją i wyposażeniem kuchni chcemy się zająć zawsze w pierwszej kolejności podczas urządzania mieszkania czy jego generalnego remontu. Pomieszczenie to bowiem zazwyczaj zajmuje najwięcej czasu i nakładów finansowych. Czy jednak skazani jesteśmy na nudę? Niekoniecznie – projektanci wnętrz przekonują, że kuchnia może być funkcjonalna i nietuzinkowa! Wystarczy odrobina fantazji! (więcej…)

Na co warto zwrócić uwagę podczas kupna łóżka?

Kupno nowego łóżka wiąże się zazwyczaj z długimi poszukiwaniami i wieloma godzinami spędzonymi w sklepach meblowych. Aby nie tracić cennego czasu i nie przepłacać warto zawczasu zastanowić się, jakie aspekty nowego mebla będą dla nas najważniejsze. Możemy również skorzystać z licznych ofert sklepów internetowych! (więcej…)

Dlaczego meble na wymiar zawsze będą najlepszym rozwiązaniem?

Niestandardowość jest dzisiaj w modzie, dlatego kiedy urządzacie swoje mieszkanie, nie idźcie do Ikei, gdzie szablonowo zaproponują Wam to, co wszystkim, a postarajcie się wyobrazić swoje mieszkanie z takimi meblami, z którymi w pełni ono będzie Wam odpowiadać. (więcej…)