Wybieramy oryginalne szezlongi

Szezlong to mebel, który kojarzy się głównie z wyposażeniem pałacu i z wytworną stylizacją. Przywodzi na myśl romantyczne spotkania w luksusowych wnętrzach. Obecnie szezlong przeżywa swój renesans. Pojawia się coraz częściej w domach, ale też w ogrodach. To mebel podwójny – częściowo fotel, częściowo kanapa. Służy do siedzenia, ale też do leżenia, pozwala uzyskać pozycję pośrednią.

Powrót szezlongu

Onemarket zapowiada powrót szezlongu nie tylko na salony, ale do różnych wnętrz. Udowadnia, że może to być mebel na wskroś nowoczesny lub w oryginalny sposób nawiązujący do tradycji i historii. W jego sąsiedztwie atrakcyjnie zaprezentują się designerskie krzesła, pufy z granulatem, ale też drewniane stoły czy komody. Dobierzemy bez trudu stylistykę szezlongów do wymyślonej koncepcji.

W stylu ludwikowskim

Szezlongi w stylu ludwikowskim – to propozycja dla tych, którzy kreują pałacowe wnętrze. Ale nie tylko. Przecież współczesne aranżacje uwielbiają kontrasty i pozorne niedopasowanie. Wytworny i dekoracyjny szezlong w stylu ludwikowskim ustawiony w chłodnym lofcie – to może się podobać.

Onemarket proponuje pikowany szezlong Elodie, inspirowany stylem ludwikowskim. Wykonany z wysokiej jakości litego drewna bukowego w połączeniu z tkaniną w wybranej kolorystyce. Szezlong Elodie to wytworność sama w sobie, przywołanie piękna pałacowego bycia.

W stylu konstruktywistycznym

Niezwykle oryginalny mebel. Idealny do wybitnie nowoczesnego wnętrza. Podkreślający zamiłowanie do sztuki i znajomość jej historii. Wyjątkowa propozycja Onemarket, czyli leżanka Le Corbusier pony 2, stanowiąca rodzaj artystycznej wariacji na temat klasycznego mebla. Przedmiot odsłaniający swoją konstrukcję. Baza na której opiera się leżanka jest czarna. Konstrukcja leżanki jest wykonana ze stali nierdzewnej, a materac ze skóry.

Artykuł powstał we wsółpracy z https://notodo.pl

Wysoka osłonka na donice do salonu z drewna i metalu https://beesafe.pl/porady/rejestracja-samochodu-poza-miejscem-zameldowania/ https://bestiae.pl/transformacja-przedpokoju/