sklep meblowy

Jakie łóżka drewniane znajdziemy w sklepach?

Poszukiwania łóżka każdy z nas powinien zacząć od zastanowienia się, jakie są nasze oczekiwania. Dla jednych najważniejsza będzie niska cena, dla innych konkretne materiały. Poszukując mebla idealnego pamiętajmy o dużym zróżnicowaniu producentów i nie spieszmy się z decyzją – gdyż może ona zaważyć również na naszym zdrowiu! Jak kupować łóżko z głową? (więcej…)

Styl rustykalny – spełnione marzenie

Styl rustykalny to sposób komponowania przestrzeni (i nie tylko), który odkrywamy wciąż na nowo. W czym tkwi jego popularność? Chyba w tej odrobinie tajemniczości, która wiąże się z magicznym powrotem do dzieciństwa. Do zaczarowanych obszarów istnienia, w których wszystko było dobre, proste, kolorowe. Kiedy to cały świat stawał się jedną wielką zagadką czekającą na odkrycie każdego dnia. (więcej…)

Kuchnia doskonała

Idealna kuchnia to miejsce wypełnione dobrymi przeżyciami. To one właśnie w elementarny sposób budują to, co najważniejsze, czyli kuchenny nastrój – nie do powtórzenia. Żeby jednak stworzyć w danym miejscu taką niezwykłą atmosferę, potrzebne są konkretne rozwiązania, m.in. takie, które ułatwią wykonywanie żmudnych prac i pozwolą cieszyć się efektami kucharskich starań. W doskonałej kuchni potrawy robią się jakby same. (więcej…)

Meble kuchenne do zadań specjalnych

Kuchnia jest polem codziennych eksperymentów kulinarnych. Przygotowywanie posiłków wiąże się z wykonywaniem czynności, które w znacznym stopniu przyczyniają się do niszczenia mebli. Para wodna, tłuszcz, który nieraz pryska po płytkach i meblach, kontakt blatów z ostrymi nożami i wysoka temperatura nie sprzyjają utrzymaniu idealnej kondycji mebli. Jak urządzić funkcjonalną kuchnię, która będzie odporna na działanie szkodliwych czynników? Sprawdź! (więcej…)

Czy warto inwestować w lite drewno?

Lite drewno to materiał cieszący się olbrzymim zainteresowaniem – kojarzone jest ono przede wszystkim z magnackimi domami i szlacheckimi dworkami. Wiele zabytkowych mebli tego typu przetrwało do dzisiaj i zdobią liczne muzea. Pomimo względnie wysokiej ceny coraz więcej osób decyduje się na lite drewno. Czy jest to dobra inwestycja? Zdecydowanie tak! (więcej…)

Wybieramy oryginalne szezlongi

Szezlong to mebel, który kojarzy się głównie z wyposażeniem pałacu i z wytworną stylizacją. Przywodzi na myśl romantyczne spotkania w luksusowych wnętrzach. Obecnie szezlong przeżywa swój renesans. Pojawia się coraz częściej w domach, ale też w ogrodach. To mebel podwójny – częściowo fotel, częściowo kanapa. Służy do siedzenia, ale też do leżenia, pozwala uzyskać pozycję pośrednią. (więcej…)