sklep meblowy

Jakie łóżka drewniane znajdziemy w sklepach?

Poszukiwania łóżka każdy z nas powinien zacząć od zastanowienia się, jakie są nasze oczekiwania. Dla jednych najważniejsza będzie niska cena, dla innych konkretne materiały. Poszukując mebla idealnego pamiętajmy o dużym zróżnicowaniu producentów i nie spieszmy się z decyzją – gdyż może ona zaważyć również na naszym zdrowiu! Jak kupować łóżko z głową? (więcej…)

Czy warto inwestować w lite drewno?

Lite drewno to materiał cieszący się olbrzymim zainteresowaniem – kojarzone jest ono przede wszystkim z magnackimi domami i szlacheckimi dworkami. Wiele zabytkowych mebli tego typu przetrwało do dzisiaj i zdobią liczne muzea. Pomimo względnie wysokiej ceny coraz więcej osób decyduje się na lite drewno. Czy jest to dobra inwestycja? Zdecydowanie tak! (więcej…)

Wybieramy oryginalne szezlongi

Szezlong to mebel, który kojarzy się głównie z wyposażeniem pałacu i z wytworną stylizacją. Przywodzi na myśl romantyczne spotkania w luksusowych wnętrzach. Obecnie szezlong przeżywa swój renesans. Pojawia się coraz częściej w domach, ale też w ogrodach. To mebel podwójny – częściowo fotel, częściowo kanapa. Służy do siedzenia, ale też do leżenia, pozwala uzyskać pozycję pośrednią. (więcej…)