architektura

Jakie łóżka drewniane znajdziemy w sklepach?

Poszukiwania łóżka każdy z nas powinien zacząć od zastanowienia się, jakie są nasze oczekiwania. Dla jednych najważniejsza będzie niska cena, dla innych konkretne materiały. Poszukując mebla idealnego pamiętajmy o dużym zróżnicowaniu producentów i nie spieszmy się z decyzją – gdyż może ona zaważyć również na naszym zdrowiu! Jak kupować łóżko z głową? (więcej…)

Taras odkryty czy zadaszony?

Większość projektów domów jednorodzinnych zawiera taras. Jest to istotna część każdego domu, gdyż łączy wnętrze jego strefy dziennej z otoczeniem znajdującym się na zewnątrz. Wyjście na taras znajduje się zazwyczaj w salonie, przez co zachęca domowników do spędzania wspólnie wolnego czasu na świeżym powietrzu. Decydując się na projekt domu z tarasem, warto wziąć pod uwagę możliwość odpoczynku w otoczeniu natury, co pozytywnie wpływa na ich samopoczucie i wzajemne relacje.

(więcej…)

Gotowe projekty domów nowoczesnych

gotowe projekty domów nowoczesnychPrzychodzi taki moment w życiu, że zaczyna nam się marzyć własny dom i powoli oswajamy się z myślą, że zanim zdecydujemy się na rozpoczęcie pracy, czeka nas naprawdę dużo pracy, zwłaszcza jeśli chodzi o formalną część zorganizowania całego przedsięwzięcia. (więcej…)