wyposażenie wnętrz

Fotele do salonu – aksamit znowu w modzie!

Moda na minimalizm i maksymalną prostotę sprawiły, że dekoracyjne tkaniny jakiś czas temu zostały przesunięte na boczny tor. Dzisiaj możemy byś świadkami wielkiego powrotu dekoracyjnych tkanin. Wszystkim miłośnikom eleganckiego stylu glamour mamy wielką przyjemność oznajmić, że miękki welur i aksamit w wielkim stylu powracają na salony! (więcej…)

Nowoczesna sypialnia – jakie łóżko wybrać?

Dla wielu osób kupno nowego łóżka wiąże się przede wszystkim ze sporym wyzwaniem: obecnie ilość ofert topowych producentów mebli sprawia, że ciężko nam szybko podjąć konkretną decyzję. Aby zakupy nie zajęły nam kilku tygodni warto przede wszystkim odpowiedzieć sobie na pytanie: jaki rodzaj łóżka okaże się najlepszy dla nas? (więcej…)

Wygodne siedziska – jak zapewnić sobie komfort?

Projektanci mebli przechodzą sami siebie w poszukiwaniu nowych i oryginalnych mebli, dedykowanych do salonów, pokojów zabaw czy pokojów dziennych. Również Polacy mają coraz wyższe wymagania – pragniemy, aby meble w naszych mieszkaniach były eleganckie, funkcjonalne, oryginalne, ale też w dobrej cenie. Okazuje się, że połączenie tych cech nie jest takie trudne! (więcej…)