meble ogrodowe technorattan

Meble technorattanowe na tarasie i w ogrodzie?

Meble technorattanowe podbijają serca Polaków – kupowane są zarówno przez właścicieli dużych ogrodów, jak i niewielkich ogródków, tarasów czy balkonów. Różnorodność konkretnych elementów w kolekcjach sprawia, że możliwe jest dobranie idealnego mebla dopasowanego do potrzeb danego klienta. CO warto wiedzieć o meblach dostępnych w sklepach internetowych? (więcej…)

Ogrody jako osobiste opowieści

Czym są w istocie nasze ogrody? Miejscami wypoczynku. Fantazyjnymi dekoracjami. Atrakcyjnym wprowadzeniem do domów. Przestrzenią integrującą domowników. Miejscem pracy i wykonywania obowiązków zawodowych. Nasze ogrody to po prostu fragmenty naszych biografii i tak jak one właśnie bywają wielokolorowe. To takie opowieści, które piszemy poprzez zmiany dokonywane w tej przestrzeni, gdzie natura spotyka się ze sztuką, a codzienność z marzeniem. (więcej…)

Stół tekowy w nowoczesnej odsłonie

Przedmioty wykonane z naturalnych materiałów to rzeczy wyjątkowo pożądane. Zwłaszcza gdy zrobiono je ręcznie, a wcześniej pomysłowo zaprojektowano. Dosyć mamy plastikowego świata, w którym wszystko się powtarza i jest jednolite oraz nieciekawe. Dlatego kierujemy się tak chętnie ku rzeczom, które nawiązują do wspaniałej tradycji sztuki użytkowej i rzemiosła w najlepszym wydaniu. Przykładem takich przedmiotów są stoły tekowe, które stawiamy na naszych werandach, tarasach, ale także we wnętrzach. (więcej…)